Amplificateur de servomoteur Yaskawa SGD7S-2R8A00A
Prix d'origine
Customs Policy
As a buyer, you should be aware of possible
  • Delays from customs inspection.
  • Import duties and taxes to be paid by the buyer.
  • Brokerage fees payable at the point of delivery.
Fully Tested
Warranty Policy
  • New Condition: 360 Days from customer received.
  • Used Condition: 180 Days from customer received.
Shipment & Payment
  • Shipment
    Part location: Hong Kong / Shen Zhen
    Ships to: Global
    Express by: FEDEX | DHL | UPS | Economy Shipping
    Handling time: Within 1-2 business days when funds received
  • Payment
    Paypal
    Bank Wire Transfer
    Credit Card
    Shop Pay
    Gpay
    Apply Pay
    More Payment methods is coming.
  • Marque : Yaskawa Motoman
  • UGS : SGD7S-2R8A00A
  • Entrée : 1PH/3PH 200-240V 50/60Hz
  • 1PH : 5A 3PH : 2,5A
  • 1PH 200-240V 50/60Hz 0,2A
  • Sortie : 3PH 0-240V 0-500Hz 2,8A 400W
  • État : Remis à neuf
  • Catégorie: Yaskawa > Servomoteurs
Blog posts
Comparer les produits
{"one"=>"Sélectionnez 2 ou 3 articles à comparer", "other"=>"{{ count }} éléments sélectionnés sur 3"}