Yaskawa SGD7S-2R8A00A Servo Drive Amplifier
Preço Original
  • Brand: Yaskawa Motoman
  • SKU: SGD7S-2R8A00A
  • Main Circuit Input:
    • 1PH/3PH 200-240V, 50/60Hz
    • Current: 5.0A (1PH) / 2.5A (3PH)
  • Control Circuit Input: 1PH 200-240V, 50/60Hz, 0.2A
  • Output: 3PH 0-240V, 0-500Hz, 2.8A, 400W